hlinikove-oplotenie-zvarane

Naozaj profesionálny prístup k požiadavkám zákazníka, kvalitne odvedená práca a veľká spokojnosť, môžem len odporučiť všetkým, ktorí vyžadujú kvalitnú a designovo pekne odvedenú prácu.

Okániková A.

SpokojnÁ zákazníČKA

Hliníkový prístrešok ALU-DESIGN

Veľká spokojnosť s touto firmou. Precízna práca, milá komunikácia, jednoducho jednotka s hviezdičkou. Môžem len odporúčať. Ďakujem za bránu a bráničku a veľky prístrešok. Nech sa Vám darí naďalej.

Gazdová J.

SpokojnÁ zákazníČKA

Chcem sa firme ALU-DESIGN poďakovať za skvele odvedenú prácu, plotové dielce a brána sú krásne, splnili presne naše predstavy aj čo sa týka presnej vzdialenosti medzi lamelami, výborná komunikácia, zhotovenie v predstihu, krásna práca. Vrelo odporúčam.

Juhás I.

Spokojný zákazník

Chcem sa firme Alu-design poďakovať za skvele odvedenú prácu, aj keď nebolo z našej strany všetko pripravené na 100%, chlapi sa s tým ochotne popasovali. V neposlednej rade sa chceme poďakovať za ich slušnosť, ktorá sa v dnešnej dobe vidí zriedka. Firmu odporúčame na 100%, ploty a brány sú krásne, spĺňajú presne to čo sme čakali. Ešte raz vďaka.

Rojko V.

Spokojný zákazník

Komunikácia, materiál, montáž, fungovanie brány 100%, určite odporúčam všetkým. Detailisti =  super – spokojnosť

Slezák M.

spokojný zákazník

S firmou Alu-design sme maximálne spokojní… Komunikácia bola super, čo sa týka samotnej montáže tá bola rýchla a plot vypadá užasne. Ďakujeme sme veľmi spokojní. Určite budeme odporúčať ďalej.

Gašperáková K.

spokojná zákazníčka

Ďakujem chlapcom z Alu-design za krásnu realizáciu ich práce. Super práca… Určite odporúčame.

Krajčiová K.

spokojná zákazníčka